Fellne

Shitet nga: Genci 17 Shk 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 per Audi passat mercedes golf 5-6-7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim