Fellne

Shitet nga: genci 25 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 choll per Passat Audi Golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim