Fellne

Shitet nga: dardi 27 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne nr 17 gomat jan shum tmira me 5 vrima bojn per audi golf 4 etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim