Fellne

Shitet nga: Rinor 21 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per audi 17-she ja shum t rujtme dy guma jan treja dy tjera nuk i ka .Per me shum kontaktoni ne nr 070325826
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim