Fellne

Shitet nga: gursim 26 Mar 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet original per seat pa as ni grith shihen edhe nfoto me goma michelini trea felnnet jan
185 \55\15 fellnet jan teper tmira treaa me goma trea qmimi 250 euro ndrrim nuk baj nr vviber +37745991408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim