Fellnet 16

Shitet nga: Nazi 04 Tet 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 16 me gjithe goma.Jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim