Fellnet per ford audi etj

Shitet nga: Graniti 08 Pri 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet jan 15. Fellnet i kan 4 vrima bejn per audi ford etj tel-viber 049525472
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim