GOMA 18

Shitet nga: Goma 05 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 255 55 18 gomat jan veres dhe jan shum tmira te 4 tnjejta jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim