GOMA 235/65

Shitet nga: Valon Rudi 26 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan goma te veres jan te mira kush o intersun let lajmron .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim