GOMA TE DIMRIT PA BANDASH NR 195/65/15 QMIMI LIR

Shitet nga: JETON 24 Shk 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 2 GOMA PA BANDASH SHUM TE MIRA TE DIMRIT
ME SASIN 195/65/15 TE POSARDHURA NGA ITALIA
GOMAT JAN PER DIMER
PER MA SHUM INFORMATA KONTAKTONI NUMRIN
044-970-810
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim