Goma me fellne 15 me 4 vrima

Shitet nga: albin 09 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 me 4 vrima jan goma te dimrit por jav vetem tri goma bej ndrrim me ndonje telefon pres bleres seriozz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim