Goma

Shitet nga: goma 19 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 255 55 18 te firmes michelin te veres gomat jan shum re mira dhe ne gjendje te mir per vetem 100 euro te 4 dhe te 4 tnjejta per info 045537942 ose 049312836.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim