Goma 205 55 R16

Shitet nga: Fazli 29 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane te prodhuesit Yokohama, për dimer gomat jan ne gjendje te mir dhe jane vetem dy copë.

Iphone , golf , audi , vw , golf , samsung , goma , dimri , opel , astra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim