Goma 205 55 R16

Shitet nga: Fazli 27 Tet 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te prodhuesit Yokohama , per dimer gomat jane ne gjendje te mir dhe kan profil te thell 6 mm .


Golf , opel , astra , bmw , audi , iphone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim