Goma 205 55 R16

Shitet nga: Fazli 17 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 205 55 R16 te prodhuesit Yokohama për dimer gomat jan ne gjendje te mir. Jane vetem dy goma(copa).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim