Goma 245/35zr18

Shitet nga: Labinot 04 Pri 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma per ver 245/35zr18 (15 euro copa )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim