Goma M+S Continental antiplum te BMW X5

Shitet nga: Visar Krasniqi 23 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma M+S Continental antiplum te Bmw X5 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim