Goma M+s më Bandash

Shitet nga: xxxx 04 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat më bandash
Gomat jan M+S 175/65/R14
Bandasht 14 coll me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim