Goma dhe fellne per golf 4 14 teshe

Shitet nga: arsimi 19 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me fellne per golf 4 me qmim te volitshem prej 320 eurove per kontakt mund te kontktoni ne nr .044/049-117-079 bellanic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim