Goma dimrit 175-65-14

Shitet nga: Arbnor 03 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's gomat e dimrit 175-65-14 gomat jan shum pak te perdorne 20€ copa.4copa jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim