Goma matador 235/65/R17

Shitet nga: ekrem 28 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me fellne per mercedes te ardhura nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim