Goma me bandash alomini per Mercedes nr 17

Shitet nga: goma me bandash alomini 02 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandash 4 Cop me gjith gomma t'veres per Mercedes

Nr 17 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim