Goma per BMW

Shitet nga: Granit Bytyqi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma te Dimrit per BMW nr.205/55R16
per me shum informata kontaktoni
nr. +37745313516
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim