Goma per Jeep

Shitet nga: timi 06 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Goma per gjip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim