Goma per mistubish L200

Shitet nga: timi 06 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per mistubish L200 profil shum i lart shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim