Goma te dimrit 175/65/R14

Shitet nga: Besmir 06 Dhj 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat Jan gjysem te shpenzuara jan te nji profili
044/049--254--640
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim