Goma te dimrit M+S

Shitet nga: Besi 09 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma te dimrit 195/65R15,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim