Goma vere 195/65

Shitet nga: Burim 25 Shk 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma vere 195/65 nr 15 jan shum te mira !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim