Goma vere me fellne

Shitet nga: Gashjani 20 Jan 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma vere me fellne 15-tshe me qmim 200€ te katrat komplet Kontakti:044200249 ose viber:+37744200249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim