Goma

Shitet nga: hajredin morina 17 Shk 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per busa per kamioneta 175 .65 C14
goma 185.65. 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim