Goma

Shitet nga: milazim gashi 15 Jan 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te markes Dunlop 225/50R17, gomat jan ne gjendje te mire. Mund te me kontaktoni edhe ne viber +37744311392
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim