Gomat M+S 225/60 R16

Shitet nga: krasniqi 08 Tet 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jam shum pak te konsumuara. Per info 044 778 265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim