Guma e fellne bmw

Shitet nga: Enver krasniqi 19 Maj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma fellne Bmw te sa Po ardhura prej zvicrre gomat jan ms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim