Guma

Shitet nga: Guma 07 Pri 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes ket gum asht e mir kuj i hin ne pun per Ma shum thirr ne viber 049390908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim