Shes dy goma dimrit 17 she

Shitet nga: Tiki 06 Nën 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim