Shiten fellgat me guma

Shitet nga: Arton 15 Jan 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat per mercedes 16 ose ndrrohe me fellga per golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim