Shiten gomat 18

Shitet nga: Goma 18 08 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 255 55 18 te 4 rat tnjejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim