Shiten ose ndrrohen

Shitet nga: Leotrim 21 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 215 45 17 me goma dimrit ne gjendje te rregullt baj ndrrim me fellne18 she per audi kontakt :viber 0041767517939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim