fellne 16 195/55/16

Shitet nga: besnik 14 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet komplet me goma te veres, te reja. çmimi 150€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim