fellne 4cop

Shitet nga: mefail 22 Gsh 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini 15she shume te ruajtura me 5 vrima. Mund ti shihni dhe te bindeni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim