fellne te bwm

Shitet nga: qlirim 22 Mar 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga te bmw te reja me goma veres shuuum te rujtne , nr 18 coll
nr per kontakt
0038649641504
800 ero cmimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim