fellne

Shitet nga: fadil krasniqi 12 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me gjith goma tveres per vectra jan me 4 shrafa jan shum tmira si gomat si fellnet per ma shum na kontaktoni numrin tel 049430643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim