fellne

Shitet nga: fellne 17 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 14 jan per gollf 1,2,3 per vento gjet pasat fellnet jan siq shifen jan tmira ama gumat jan begi te hargjuma ama shiten kumplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim