gom me bandazh 16

Shitet nga: gom 05 Jan 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me bandazh e re per audi golf etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim