goma dhe bandash

Shitet nga: fadil 10 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe bandash 15 me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim