goma dhe fellne

Shitet nga: luan 29 Dhj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma 15 numeri i telit 045545616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim