goma dhe fellne

Shitet nga: sadri 11 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dhe fellne te mira per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim