goma dimri

Shitet nga: Gashjani 20 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri 4copa me bandash 175/70/13 me qmim120€ Te katertat te njejta +2copa te dimrit me bandash 175/70/13 me qmim 60€ te dyja te njejta Kontakti : 044200249 ose viber:+37744200249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim