goma me C 14

Shitet nga: luan 29 Dhj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma shum te mir te po sa ardhuna nga zvicrra.185.R 14 C BAJ EDHE NDRRIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim