goma me fellne

Shitet nga: sadri 18 Jan 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma dhe fellne 14-she te dimrit dhe 1 jav te perdorura
perkontakt na kontaktoni ne nr 044/049-117-079
qmimi- 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim